kosik

Váš košík je prázdný.

Uživatel nepřihlášen :

Dopřejme si rituál

Začíná rok 2012 a já přemýšlím, čím začít, jakým tématem. A pak mě to napadlo, co tak začít od sebe. Dostala jsem nádherný dárek - mýdla, a to ne obyčejná. Jedná se o Nový Pentagram mýdel Energy. Obsahuje bylinné extrakty, čisté přírodní silice a termální vodu z vřídla Podhájska. 

Protektin mýdlo - regeneruje, vnitřně osvěžuje, vhodné na ošetření nohou, lze využít při zánětech drobných žilek a povrchových žilek. Při použití tohoto mýdla se rychle probudíme, stáváme se kreativními. 

Ruticelit mýdlo - aktivuje  a vnitřně ohřívá, harmonizuje kůži jako celek, působí při poruchách rokrvení. Při použití tohoto mýdla se zvyšuje motivaci, společenskost a celkovou vitalitu.

Cytovital mýdlo - zvlhčuje a vnitřně stabilizuje, zajišťuje hladkou, jemnou a pružnou pokožku, působí preventivně proti akné. Při použití tohoto mýdla se tříbí smysl pro realitu a přijímání, například učení.

Droserin mýdlo - vnitřně zpevňuje, zvyšuje obranyschopnost, zlepšuje odolnost pokožky, působí proti plísním. Při použití tohoto mýdla se zesiluje pevnost a obranyschopnost. 

Artrin mýdlo - zklidňuje, uvolňuje, vnitřně ochlazuje, udržuje přirozenou vlhkost kůže. Toto mýdlo je ideální před odpočinkem, zpomaluje a prohlubuje prožitky.

A tak si dopřejme rituál po celý rok 2012.

Zajímavé články